Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Jaunais gads atver arī jaunu lappusi mūsu skolas Multimediju centrā, jo ir atjaunots media.dcv.lv profils. Tā lietotājiem tagad būs iespējams nobalsot par labāko video vai vienkārši izteikt savas simpātijas un atzinību.

Uzklikšķiniet uz uzraksta ,,Multimediju centrs” lappuses labajā pusē un aktīvi izmantojiet mācību darbā nepieciešamo, sniedziet novērtējumu izveidotajiem materiāliem un veidojiet paši savējos! Sadaļā ,,Audzināšanas darbs” varēs noskatīties reportāžas par skolas dzīvi. Pirmās filmiņas atspoguļos projekta ,,Erasmus+” dalībnieku (11.a 12.a kl. skolēni) iespaidus par braucieniem uz Grieķiju un Poliju.

„Erasmus+” projekts "Stop, Slow, Go"

18. septembrī mēs, 12.a klases skolēni Alisa, Ilmārs, Nikolajs, Veronika, Anastasija un mūsu klases audzinātāja N.Kožanova iesēdāmies lidmašīnā un aizceļojām uz viesmīlīgo un saulaino Grieķiju.

Mēs iepazināmies ne tikai ar grieķu, bet arī citu projektā iesaistīto valstu kultūras tradīcijām un nacionālajiem ēdieniem. Projekta dalībnieki no katras valsts mūs cienāja ar savā zemē iecienītiem gardumiem , kaut, protams, divu nedēļu laikā visvairāk izdevās nobaudīt Grieķijas nacionālo virtuvi.

Mēs atradām daudzus jaunus draugus, ar kuriem tagad sazināmies gan angļu, gan citās citās valodās, kā arī mācām parējos runāt latviski.

Projekta galvenā ideja bija palīdzēt cilvēkiem būt uzmanīgākiem uz ceļa. Katras projekta grupas uzdevums bija atspoguļot, cik bīstamas var būt situācijas uz ceļiem viņu reģionos. Rezultātā mēs apkopojām datus un secinājām, kā šīs problēmas var novērst un kā būt uzmanīgākiem un atbildīgākiem.

Mēs dzīvojām nelielā kalnu ciematiņā Spileo, braucām ekskursijās uz tādām vietām kā Meteora, Gravena un Kalabaka. Apmeklējām baznīcas kalnos, no kurām pavērās burvīgas apkārtnes ainavas. Tur iegādātie suvenīri joprojām atgādina mums par brīnišķīgajām vietām, ko redzējām.

Atceļā mēs pabijām Grieķijas pilsētā Salonikos un pat Turcijā, kur ar autobusu devāmies ekskursijā pa Stambulu.

Mācieties labi, un arī jums būs vienreizīga iespēja piedalīties “Erasmus+” projektos un izzināt pasauli!

Jūs varēsiet ne tikai iegūt zināšanas, bet arī paplašināt savu redzesloku un iegūt dzīves pieredzi!

Informāciju sagatavoja 12.a kl. skolēni un audzinātāja N.Kožanova