Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Ar krāsainiem ziedu pušķiem un atkalredzēšanās prieku skolēnu sejās ir atnācis septembris. Zinību dienas svinīgajā pasākumā skolēnus, pedagogus, vecākus un skolas viesus sveica Daugavpils Centra vidusskolas direktors Jurijs Visockis, DPIP Izglītības atbalsta nodaļas vadītāja Lidija Plavinska, vecāku biedrības ,,Daugavpils Centra vidusskolas talantiem” pārstāve Vera Komarova. Sveikt 1.a un 1.b klases skolēnus un viņu klases audzinātājas N.Glušakovu un J.Šnaideri bija ieradušies iemīļoti multfilmu varoņi, un arī paši pirmklasnieki uzmundrināja klātesošos ar asprātīgiem dzejoļiem par skolas dzīvi un mācīšanos. Mācības vidusskolā šogad uzsākuši 10.a klases skolēni, kuru klases audzinātāja būs S.Lokteva.

Vēlam visiem skolēniem labas sekmes mācībās, spilgtus iespaidus skolas dzīvē, draudzīgus skolasbiedrus un jaunus zināšanu apvāršņus.

Daugavpils Centra vidusskolas 55 gadu jubilejā pedagogiem daudz radošu ideju, izturības un profesionālu sasniegumu! Lai mums visiem veiksmīgs Jaunais mācību gads!