Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Šī gada 27. janvārī Daugavpils pilsētas domē tika paziņoti noformējuma konkursa „Sirsnīgie Ziemassvētki” rezultāti. Daugavpils Centra vidusskola konkursā ieguva 3.vietu un saņēma Pateicības rakstus un naudas balvu 100 eiro apmērā.

Decembrī mūsu skolas komanda nolēma piedalīties noformējuma konkursā ,,Sirsnīgie Ziemassvētki” un veidot svētku noskaņu, noformējot skolu Ziemassvētkiem. Konkursā piedalījās skolēni no dažādām klasēm, mājturības skolotāji Gunārs Gereiko un Tatjana Baranovska, klašu audzinātāji, kas veidoja noformējuma elementus no otrreizējiem materiāliem – papīra, celtniecības materiāliem, plastmasas traukiem, koka u.c.

Skola atrodas pilsētas centrā, tāpēc galvenā kompozīcija ar briežiem un ragaviņām rotāja skolas piebūves jumtu. Lielās bumbas no plastmasas glāzēm un brieži no koka tika izgaismoti, lai iepriecinātu iedzīvotājus arī vakaros. Lai radītu sirsnīgu atmosfēru, noformējumā tika izmantotas mazākas sirsniņas un veidotas lielas sirdis no zvaniņiem un eglītēm uz skatlogiem.

Apbalvošanas pasākumā Daugavpils pilsētas domes administrācija visiem 23 konkursa dalībniekiem izteica pateicību par piedalīšanos konkursā un vēlmi izrotāt iestādes, iepriecinot Daugavpils iedzīvotājus un viesus.

Ļoti svarīgi, ka mūsu skolas skolēni, skolotāji, skolas darbinieki un administrācija šogad strādāja kā viena komanda, ar prieku un iedvesmu rotājot savu skolu . Pateicamies visiem par sadarbību un ieguldīto darbu.

Skolas noformētāju komandas vārdā mājturības skolotāja T.Baranovska