Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Mācību semestra noslēgums skolā aizritēja Ziemassvētku noskaņās un Jaunā gada gaidās. Par svētku tuvumu liecina gan izrotātie kabineti un gaiteņi, gan krāšņā egle skolas aktu zālē, kā arī daudzie pasākumi skolēniem un viņu vecākiem.

14.decembrī skolas dramatiskā pulciņa dalībnieki 1.- 6.klašu skolēnu vecākiem un vecvecākiem rādīja iestudējumus no tādām populārām pasakām kā ,,Namiņš", ,,Riekstkodis", ,,Vinnijs Pūks" u.c. 15.decembrī 1.- 4.klašu skolēni apmeklēja Daugavpils Kultūras un sporta pili, kurā noskatījās Ziemassvētku koncertu. Bērni ļoti atzinīgi novērtēja šī uzveduma krāšņās dekorācijas un svinīgo noskaņu. 16.decembrī mūsu skolas labākie skolēni bija uzaicināti uz Daugavpils pilsētas domes rīkoto koncertu Vienības nama koncertzālē, kurā skolēnus sveica Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Jānis Dukšinskis.

Arī mūsu skolā 17.decembrī notika labāko skolēnu sumināšanas pasākums, uz kuru bija uzaicināti skolēni un viņu vecāki. Skolas direktors, klašu audzinātāji un divi atraktīvi rūķīši apbalvoja katras klases labākos skolēnus. Īpašas balvas par labām un teicamām sekmēm ieguva labākais skolēns katrā no klašu grupām: sākumskolas posmā – Diāna Gabrena (4.b klase), pamatskolas posmā Anastasija Vorobjova (8.a klase) un vidusskolas posmā – Anna Taraskova (12.a klase). Apsveicam skolēnus un viņu pedagogus ar izcilo veikumu! Paldies visiem svētku koncerta dalībniekiem par sportiskām, teatralizētam dejām un jaukām dziesmām.

Pēc šī pasākuma vidusskolēniem notika atraktīvs Jaungada pasākums ,,Nakts skolā", kuru rīkoja skolas pašpārvalde. Programmā bija konkursi, radošās darbnīcas, kā arī atrakcija ,,Jaunais gads Havaju salās".

Gaišas domas, darbus un gaišus cilvēkus visapkārt svētku klusajā laikā! Lai Ziemassvētku miers ievada saticīgu un panākumiem bagātu Jauno gadu!

Informāciju apkopoja Dace Aizpuriete