Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Šomēnes Daugavpilī norisinājās Izglītības attīstības centra un Britu Padomes organizētais jauniešu integrācijas un līdzdalības sekmēšanas projekta ,,Izzināt. Pieredzēt. Rīkoties. Dalīties” reģionālais forums ,,Tie esam mēs!”, kurā piedalījās arī mūsu skolas pārstāvji – 11.a klases skolnieki Aleksandrs Akifjevs, Grigorijs Akifjevs, Vladislavs Baranovskis un Sergejs Sokolovs. Viņi aktīvi iesaistījās diskusijās un apmeklēja radošās darbnīcas ,,Kodē, kodē, atkodē! Spēlē, spēlē, izspēlē!”, ,,Iedegsim gaismu sevī un citos caur piederību savai zemei”, ,,Mēs nākam no…”. Forumā jaunieši klausījās Daugavpils teātra aktrises Kristīnes Vainšteinas lekciju par darbu komandā un iedvesmas nozīmi radošā darbā, mācībās un savstarpējās attiecības. Noslēgumā visi noskatījās Dirty Deal Teatro monoizrādi ,,Nacionālais attīstības plāns”, kurā tika iesaistīti arī skatītāji. Aktiera lomā iejutās arī mūsu skolas pārstāvis Vladislavs Baranovskis, kurš lieliski tika galā ar režisora doto uzdevumu.

Forumā jaunieši daudz uzzināja par Latviju un varēja neformālā gaisotnē kontaktēties ar saviem vienaudžiem.

Informāciju apkopoja Dace Aizpuriete