Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Labo darbu nedēļa 1. kl.

Ir noslēgusies “Labo darbu nedēļa”.

Nedēļas garumā daudz runājām par to, cik svarīgi darīt labus darbus, domāt labas domas, būt labiem, atsaucīgiem, iejūtīgiem un izpalīdzīgiem gan  pret cilvēkiem, gan arī pret dzīvniekiem un apkārtējo vidi.

Izradās, ka gandrīz katram skolēnam ir kāds mīlulis, par kuru viņi rūpējas.

Bet ir arī dzīvnieki, kuriem vajadzīga mūsu palīdzība un atbalsts.

Tāpēc “Labo darbu nedēļas” ietvaros  pirmklasnieki apmeklēja gan  Latgales zoodārzu un iepriecināja  tur mītošos dzīvniekus ar dažādiem gardumiem, gan Daugavpils dzīvnieku patversmi ar sarūpētām dāvanām - gardumiem, spēļmantām un siltiem plediem.

Darot kopā,var izdarīt vairāk labu darbu!

View the embedded image gallery online at:
https://mail.dcv.lv/ldn#sigProId7c088103af

Labie darbi dzīvnieku patversmē

Ikvienam no mums ir vēlme darīt otram labu un sniegt atbalstu grūtā brīdī. “Labo darbu nedēļā” otrās klases skolēni sagādāja visdažādāk dāvanas  Daugavpils dzīvnieku patversmei.

Bērni ar lielu prieku nesa daudz dažādas barības mazajiem kaķīšiem un sunīšiem, kā arī gardumus un guļamvietas. Kopā ar vecākiem bērni apmeklēja Daugavpils dzīvnieku patversmi, kur iepazinās ar patversmes iemītniekiem, paspēlējās un guva lielu gandarījumu no paveiktā.

Šī akcija ir arī papildu iemesls ar bērniem pārrunāt tādas tēmas kā atbildība, līdzjūtība un palīdzīgas rokas sniegšana.

View the embedded image gallery online at:
https://mail.dcv.lv/ldn#sigProId0d8a7200de

"Labo darbu nedēļa". 4.c klase

Ikgadējā projekta "Labo darbu nedēļa" ietvaros 4.c klases skolēni apmeklēja Daugavpils dzīvnieku patversmi ar dāvanām - gardumi, rotaļlietas, guļamvietas. Īpaši tika novērtēti skolēnu darbi - guļamvietas un rotaļlietas - tās tika izveidotas no otrreizēji pārstrādātā tekstila un patversmes maziem dzīvniekiem šīs rokdarbu dāvanas ļoti iepatikās. 

Arī skolēniem bija iespēja iepazīties ar dzīvniekiem - suņiem un kaķiem un uzzināt, kas ir nepieciešams, lai adoptētu kādu no viņiem un kā kopt un dzīvot ar viņiem.

Informāciju sagatavoja 

dizaina un tehnoloģiju skolotāja

Oļesja Teivāne

View the embedded image gallery online at:
https://mail.dcv.lv/ldn#sigProId0bb5707b7a