Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

16.decembrī 9.-11.kl. skolēni piedalījās karjeras attīstības praktiskajās nodarbībās. Nodarbības notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Nodarbības vadīja karjeras attīstības programmas Start Strong treneris  Andris Arhomkins. Tā ir interaktīva nodarbība par karjeru, uzņēmējdarbību un personības attīstību, ko pasniedz vienkāršā un saprotamā veidā. Jaunieši modelēja dzīves situācijas, spēlēja spēles, vingrinājās, apguva praktiskus paņēmienus, kuri atšķiras no teorijas, taču ir pielietojami reālajā dzīvē. Uzzināja, kā veidot karjeru, apkopot talantus un izveidot savu sapņu profesiju, kā atrast nišu, kuru mīli un ar kurā var nopelnīt. Jaunieši ieguva ‘’Veiksmīgas karjeras formulu’’, kura izskatās šādi:

Veiksmīga karjera = Es mīlu to darīt + Cilvēkiem to vajag ☺☺ + Pasaule kļūst labāka

Pēc apmācībām skolēni atzina, ka nodarbības ir bijušas ļoti vērtīgas. “Andris Arhomkins ir pozitīvs un saistošs cilvēks, ar viņu bija patīkami strādāt un no viņa gribas arī iedvesmoties. Cilvēks, kas piepildījis savu sapni, ir laimīgs, jo tad darbs, ko tu dari, ir tavs hobijs, nevis slogs naudas pelnīšanai, ” par saviem iespaidiem saka skolēni.

Pedagogi-karjeras konsultanti Olga Jermolajeva, Oksana Jurāne