Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Pavasara pirmās nedēļas daudziem Daugavpils Centra vidusskolas audzēkņiem bija saistītas ar mākslu, dzeju un mūziku, jo skolēni labprāt iesaistījās Mākslas dienu pasākumos un kultūras dzīvē. 10.a un 11.a. klases skolēni kopā ar krievu valodas un literatūras skolotāju N.Kožanovu apmeklēja Daugavpils teātri un noskatījās izrādes ,,Apķērīga mīlniece” un ,,Otrais šāviens”, bet 21.maijā dosies uz teātri, lai redzētu leģendāro V..Šekspīra ,,Hamletu”.
Pagājušajā nedēļā mūsu skolā viesojās Daugavpils dizaina un mākslas vidusskolas ,,Saules skola” audzēkņi, lai prezentētu savu mācību iestādi un demonstrētu interesantus, no papīra izgatavotus tērpus un cepures. Jāpiebilst, ka daudzi Centra vidusskolas skolēni apmeklē nodarbības ,,Saules skolā” un ar saviem radošajiem darbiem piedalās izstādēs un konkursos.

18.aprīlī skolu apmeklēja Baltkrievu kultūras biedrības pārstāvji, kuri skolēniem pastāstīja par savas tautas kultūras tradīcijām, dejoja baltkrievu tautas dejas un dziedāja nacionālās dziesmas.

Informāciju apkopoja Dace Aizpuriete