Daugavpils, Kandavas iela 17,
tel. (+371) 65429872, m.t. 26011776, info@dcv.lv

Darba plāns
Ēdienkarte
Veidlapu paraugi

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Septembris ir piemērots laiks fiziskām aktivitātēm svaigā gaisā un dažādu jaunu sporta disciplīnu iepazīšanai tām paredzētās telpās. 8. septembrī Daugavpils Centra vidusskolas skolēniem tika organizētas nodarbības, lai viņi labāk iepazītu daudzveidīgo sporta pasauli.

Visiem pirmklasniekiem bija iespēja apmeklēt deju nodarbību un iemācīties galvenos sporta deju soļus un kustības, bet pēc tam pasportot brīvā dabā. Otrklasnieki sacentās dažādās stafetēs skolas sporta laukumā. Trešās klases skolēni spēlēja volejbolu sporta skolas zālē, bet ceturto klašu un 10.a klases skolēni apguva boksa pamatus boksa zālē un uzzināja daudz interesanta par šo sporta veidu. 5.a, 5.b, 5.c,  7.b, 8.s, 9.a, 9.b un 11.a klases skolēniem bija orientēšanās sacensības pilsētas teritorijā. 7.a, 7.s, 8.a un 8.b klases sacentās vairākās vieglatlētikas disciplīnās, bet 6.a, 6.b un 9.s klases skolēni apmeklēja Daugavpils olimpisko centru, kur katrs uzģērba paukošanas kostīmu un pēc iesildīšanās apguva dažus svarīgus paukošanas elementus, kā arī vēroja mūsu skolas sporta klašu audzēkņu paraugdemonstrējumus.

Liels paldies treneriem, sporta skolotājiem un 12.a klases skolēniem par sportisko un veselību veicinošo nodarbību organizēšanu un vadīšanu!